HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
Body Pump
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Steiner Gabriella
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.15 - 08.15
Molnár Károly
BODY ART
NAGYTEREM
07.30 - 08.30
Steiner Gabriella
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.15 - 08.15
Molnár Károly
Body Pump
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Steiner Gabriella
08.00 - 09.00
GERINCGIMNASZTIKA
NAGYTEREM
08.00 - 09.00
Horpácsi Berni
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
HASBURNING
NAGYTEREM
10.00 - 11.00
Horváth Dóra
11.00 - 12.00
FREEK STEP POWER
NAGYTEREM
11.00 - 12.00
Fürge Balázs
FIT FIGHT ( BOX AEROBIK )
NAGYTEREM
11.00 - 12.00
Kalamár Eszter
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
11.15 - 12.15
Varga Dávid
12.00 - 13.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Balogh Renáta
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Gyimesi Gergő
FULL KONDI
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Csukovits Ancsa
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Fürge Balázs
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
12.30 - 13.30
Gyimesi Gergő
13.00 - 14.00
GERINCMOBILIZÁCIÓ
NAGYTEREM
13.00 - 14.00
Bánrévi Edina
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
13.15 - 14.15
Varga Dávid
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Balogh Renáta
TOTAL BODY TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Kovács Eszter
BODY ART
NAGYTEREM
19.15 - 20.15
Steiner Gabriella
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
20.15 - 21.15
Skarupa István
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Fazekas Éva
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Balogh Renáta
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
19.30 - 20.30
Roboz Péter
DEEPWORK
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Steiner Gabriella
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Balogh Renáta
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
19.15 - 20.45
Molnár Károly
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Fazekas Éva
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Gyimesi Gergő
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
19.30 - 20.30
Roboz Péter
ZUMBA
NAGYTEREM
17.00 - 18.00
Márai Letícia
CARDIO MAX
NAGYTEREM
17.00 - 18.00
Kovács Eszter
18.00 - 19.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.30
Roboz Péter
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
18.00 - 19.00
Balogh Renáta
19.00 - 20.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
19.00 - 20.15
Molnár Károly
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

SZOMBAT

VASÁRNAP

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
Body Pump
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Steiner Gabriella
Body Pump
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Steiner Gabriella

HÉTFŐ

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
11.00 - 12.00
FIT FIGHT ( BOX AEROBIK )
NAGYTEREM
11.00 - 12.00
Kalamár Eszter
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
ZUMBA
NAGYTEREM
17.00 - 18.00
Márai Letícia

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
13.00 - 14.00
GERINCMOBILIZÁCIÓ
NAGYTEREM
13.00 - 14.00
Bánrévi Edina
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
11.00 - 12.00
FREEK STEP POWER
NAGYTEREM
11.00 - 12.00
Fürge Balázs
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
CARDIO MAX
NAGYTEREM
17.00 - 18.00
Kovács Eszter

VASÁRNAP

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
08.00 - 09.00
GERINCGIMNASZTIKA
NAGYTEREM
08.00 - 09.00
Horpácsi Berni
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.15 - 08.15
Molnár Károly
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.15 - 08.15
Molnár Károly
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
11.15 - 12.15
Varga Dávid
12.00 - 13.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Balogh Renáta
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Gyimesi Gergő
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Fürge Balázs
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Balogh Renáta
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Gyimesi Gergő
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.30
Roboz Péter
19.00 - 20.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
19.15 - 20.45
Molnár Károly
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
19.00 - 20.15
Molnár Károly
20.00 - 21.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
20.15 - 21.15
Skarupa István
21.00 - 22.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Balogh Renáta
18.00 - 19.00
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Balogh Renáta
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
18.00 - 19.00
Balogh Renáta
19.00 - 20.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
12.30 - 13.30
Gyimesi Gergő
13.00 - 14.00
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
13.15 - 14.15
Varga Dávid
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
19.30 - 20.30
Roboz Péter
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
19.30 - 20.30
Roboz Péter
20.00 - 21.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
DEEPWORK
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Steiner Gabriella
18.00 - 19.00

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
BODY ART
NAGYTEREM
07.30 - 08.30
Steiner Gabriella
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
BODY ART
NAGYTEREM
19.15 - 20.15
Steiner Gabriella
20.00 - 21.00

HÉTFŐ

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
18.00 - 19.00
TOTAL BODY TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Kovács Eszter
19.00 - 20.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
FULL KONDI
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Csukovits Ancsa

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Fazekas Éva
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Fazekas Éva
18.00 - 19.00

KEDD

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00
HASBURNING
NAGYTEREM
10.00 - 11.00
Horváth Dóra

SZOMBAT

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Vas Viktor
HOT IRON
KISTEREM
07.00 - 08.00
Benes Zita
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Fehér Viktória
HOT IRON
KISTEREM
07.00 - 08.00
Benes Zita
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Sebestyén Krisztián
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
09.30 - 10.30
Sebestyén Krisztián
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
DEEPWORK
KISTEREM
11.15 - 12.15
Horpácsi Berni
BODY ART
KISTEREM
12.15 - 13.15
Horpácsi Berni
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
11.30 - 12.30
Gyimesi Gergő
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
KISTEREM
12.30 - 13.30
Gyimesi Gergő
ALAKFORMÁLÁS
KISTEREM
11.00 - 12.00
Fürge Balázs
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
11.30 - 12.30
Gyimesi Gergő
KARDIO INTERVALL TRAINING
KISTEREM
12.30 - 13.30
Kovács Barbara
12.00 - 13.00
CSOPORTOS KEZDŐ TRX
KISTEREM
12.00 - 13.00
Fehér Viktória
BODY ART
KISTEREM
12.15 - 13.15
Horpácsi Berni
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
12.00 - 13.00
Kovács Barbara
13.00 - 14.00
FULL KONDI
KISTEREM
13.00 - 14.00
Csukovits Ancsa
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
HATHA JÓGA
KISTEREM
16.00 - 17.30
Kósa Judit
ALAKFORMÁLÁS
KISTEREM
17.30 - 18.30
Bíró Anita
17.00 - 18.00
PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Koleszár Viki
CSOPORTOS HALADÓ TRX
KISTEREM
18.15 - 19.30
Vas Viktor
HATHA JÓGA
KISTEREM
19.30 - 21.00
Kósa Judit
FIT FIGHT ( BOX AEROBIK )
KISTEREM
17.15 - 18.15
Kalamár Eszter
GERINCGIMNASZTIKA
KISTEREM
18.30 - 19.30
Solymár Kinga
PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Koleszár Viki
ERŐSÍTÉS
KISTEREM
18.15 - 19.15
Fazekas Éva
HATHA JÓGA
KISTEREM
19.30 - 21.00
Kósa Judit
FIT FIGHT ( BOX AEROBIK )
KISTEREM
17.30 - 18.30
Kalamár Eszter
GERINCGIMNASZTIKA
KISTEREM
18.30 - 19.30
Solymár Kinga
KÖREDZÉS
KISTEREM
19.30 - 20.30
Perjés Andris
18.00 - 19.00
Body Pump
KISTEREM
18.00 - 19.00
Kovács Eszter
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
18.00 - 19.00
Body Pump
KISTEREM
18.00 - 19.00
Kovács Eszter

VASÁRNAP

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
FIT FIGHT ( BOX AEROBIK )
KISTEREM
17.15 - 18.15
Kalamár Eszter
FIT FIGHT ( BOX AEROBIK )
KISTEREM
17.30 - 18.30
Kalamár Eszter
18.00 - 19.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
HOT IRON
KISTEREM
07.00 - 08.00
Benes Zita
HOT IRON
KISTEREM
07.00 - 08.00
Benes Zita

KEDD

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Vas Viktor
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Fehér Viktória
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Sebestyén Krisztián
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
09.30 - 10.30
Sebestyén Krisztián
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
11.30 - 12.30
Gyimesi Gergő
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
11.30 - 12.30
Gyimesi Gergő
12.00 - 13.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
12.00 - 13.00
Kovács Barbara
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
CSOPORTOS KEZDŐ TRX
KISTEREM
12.00 - 13.00
Fehér Viktória
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Koleszár Viki
PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Koleszár Viki
18.00 - 19.00

HÉTFŐ

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
18.00 - 19.00
CSOPORTOS HALADÓ TRX
KISTEREM
18.15 - 19.30
Vas Viktor
19.00 - 20.00

HÉTFŐ

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
16.00 - 17.00
HATHA JÓGA
KISTEREM
16.00 - 17.30
Kósa Judit
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
HATHA JÓGA
KISTEREM
19.30 - 21.00
Kósa Judit
HATHA JÓGA
KISTEREM
19.30 - 21.00
Kósa Judit
20.00 - 21.00

HÉTFŐ

SZERDA

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
18.00 - 19.00
ERŐSÍTÉS
KISTEREM
18.15 - 19.15
Fazekas Éva
19.00 - 20.00

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
18.00 - 19.00
GERINCGIMNASZTIKA
KISTEREM
18.30 - 19.30
Solymár Kinga
GERINCGIMNASZTIKA
KISTEREM
18.30 - 19.30
Solymár Kinga
19.00 - 20.00

KEDD

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
KISTEREM
12.30 - 13.30
Gyimesi Gergő
13.00 - 14.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
11.00 - 12.00
DEEPWORK
KISTEREM
11.15 - 12.15
Horpácsi Berni
12.00 - 13.00

KEDD

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
BODY ART
KISTEREM
12.15 - 13.15
Horpácsi Berni
BODY ART
KISTEREM
12.15 - 13.15
Horpácsi Berni
13.00 - 14.00

KEDD

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
13.00 - 14.00
FULL KONDI
KISTEREM
13.00 - 14.00
Csukovits Ancsa

HÉTFŐ

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
KARDIO INTERVALL TRAINING
KISTEREM
12.30 - 13.30
Kovács Barbara
13.00 - 14.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
11.00 - 12.00
ALAKFORMÁLÁS
KISTEREM
11.00 - 12.00
Fürge Balázs
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
ALAKFORMÁLÁS
KISTEREM
17.30 - 18.30
Bíró Anita
18.00 - 19.00

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
19.00 - 20.00
KÖREDZÉS
KISTEREM
19.30 - 20.30
Perjés Andris
20.00 - 21.00

CSÜTÖRTÖK