• Óratípusok

    Kíváncsi vagy, hogy milyen óratípusokat látogathatsz termeinkben? Az alábbi fülre kattintva több információt kaphatsz óráinkról.
    ÓRATÍPUSOK
  • Órarend

    Hangold össze a testmozgást és a munkát! Az edzések órarendje segítségedre lesz ebben. Három terem edzéskínálata közül válogathatsz.
    MEGTEKINTÉS
  • Nyitva tartás

    • Hétfő - Péntek
      06:00 - 22:00
    • Szombat
      08:00 - 21:00
    • Vasárnap
      08:00 - 21:00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
Body Pump
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Steiner Gabriella
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.15 - 08.15
Molnár Károly
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
07.30 - 08.30
Steiner Gabriella
HOT IRON
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Benes Zita
Body Pump
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Steiner Gabriella
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
HASBURNING
NAGYTEREM
10.00 - 11.00
Horváth Dóra
11.00 - 12.00
ERŐSÍTÉS
NAGYTEREM
11.00 - 12.00
Horváth Dóra
12.00 - 13.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Kopunecz Zoltán
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Gyimesi Gergő
FULL KONDI
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Csukovits Ancsa
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Kopunecz Zoltán
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Gyimesi Gergő
13.00 - 14.00
GERINCMOBILIZÁCIÓ
NAGYTEREM
13.00 - 14.00
Bánrévi Edina
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
13.15 - 14.15
Lokár Márk
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
FIT FIGHT ( BOX AEROBIK )
NAGYTEREM
16.00 - 17.00
Kalamár Eszter
17.00 - 18.00
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Balogh Renáta
TOTAL BODY TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Kovács Eszter
HAS LÁB POPSI
NAGYTEREM
19.15 - 20.15
Steiner Gabriella
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
20.15 - 21.15
Tekeres Csaba
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Fazekas Éva
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Kopunecz Zoltán
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
19.30 - 20.30
Roboz Péter
DEEPWORK
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Steiner Gabriella
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Balogh Renáta
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
19.15 - 20.45
Molnár Károly
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Fazekas Éva
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Gyimesi Gergő
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
19.30 - 20.30
Roboz Péter
MAX Training
NAGYTEREM
17.00 - 18.00
Deák Adrienn
INTENZÍV ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
17.00 - 18.00
Kovács Eszter
18.00 - 19.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.30
Roboz Péter
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
18.00 - 19.00
Balogh Renáta
19.00 - 20.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
19.00 - 20.15
Molnár Károly
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

SZOMBAT

VASÁRNAP

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
Body Pump
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Steiner Gabriella
Body Pump
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Steiner Gabriella

HÉTFŐ

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
MAX Training
NAGYTEREM
17.00 - 18.00
Deák Adrienn

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
16.00 - 17.00
FIT FIGHT ( BOX AEROBIK )
NAGYTEREM
16.00 - 17.00
Kalamár Eszter
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
HOT IRON
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Benes Zita

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
13.00 - 14.00
GERINCMOBILIZÁCIÓ
NAGYTEREM
13.00 - 14.00
Bánrévi Edina
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
11.00 - 12.00
ERŐSÍTÉS
NAGYTEREM
11.00 - 12.00
Horváth Dóra

SZOMBAT

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.15 - 08.15
Molnár Károly
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Kopunecz Zoltán
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Gyimesi Gergő
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Kopunecz Zoltán
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Kopunecz Zoltán
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Gyimesi Gergő
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.30
Roboz Péter
19.00 - 20.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
19.15 - 20.45
Molnár Károly
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
19.00 - 20.15
Molnár Károly
20.00 - 21.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
20.15 - 21.15
Tekeres Csaba
21.00 - 22.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Balogh Renáta
18.00 - 19.00
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Balogh Renáta
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
18.00 - 19.00
Balogh Renáta
19.00 - 20.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Gyimesi Gergő
13.00 - 14.00
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
13.15 - 14.15
Lokár Márk
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
19.30 - 20.30
Roboz Péter
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
19.30 - 20.30
Roboz Péter
20.00 - 21.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
DEEPWORK
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Steiner Gabriella
18.00 - 19.00

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
18.00 - 19.00
TOTAL BODY TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Kovács Eszter
19.00 - 20.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
FULL KONDI
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Csukovits Ancsa

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
19.00 - 20.00
HAS LÁB POPSI
NAGYTEREM
19.15 - 20.15
Steiner Gabriella
20.00 - 21.00

HÉTFŐ

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
07.30 - 08.30
Steiner Gabriella
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Fazekas Éva
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Fazekas Éva
18.00 - 19.00

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10.00 - 11.00
HASBURNING
NAGYTEREM
10.00 - 11.00
Horváth Dóra

SZOMBAT

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
INTENZÍV ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
17.00 - 18.00
Kovács Eszter
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Vas Viktor
HOT IRON
KISTEREM
07.00 - 08.00
Benes Zita
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Fehér Viktória
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Fehér Viktória
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Sebestyén Krisztián
08.00 - 09.00
BODY ART
KISTEREM
08.00 - 09.00
Horpácsi Berni
09.00 - 10.00
BODY ART
KISTEREM
09.00 - 10.00
Horpácsi Berni
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
CSOPORTOS KEZDŐ TRX
KISTEREM
12.00 - 13.00
Roboz Péter
BODY ART
KISTEREM
12.15 - 13.15
Horpácsi Berni
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
12.00 - 13.00
Gyimesi Gergő
BODY ART
KISTEREM
12.15 - 13.15
Horpácsi Berni
KARDIO INTERVALL TRAINING
KISTEREM
12.00 - 13.00
Kiszely Csenge
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
12.00 - 13.00
Lokár Márk
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
HATHA JÓGA
KISTEREM
16.00 - 17.30
Kósa Judit
ALAKFORMÁLÁS
KISTEREM
17.30 - 18.30
Bíró Anita
17.00 - 18.00
PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Koleszár Viki
CSOPORTOS HALADÓ TRX
KISTEREM
18.15 - 19.30
Vas Viktor
HATHA JÓGA
KISTEREM
19.30 - 21.00
Kósa Judit
PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Koleszár Viki
GERINC + PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Koleszár Viki
ERŐSÍTÉS
KISTEREM
18.15 - 19.15
Fazekas Éva
HATHA JÓGA
KISTEREM
19.30 - 21.00
Kósa Judit
BODY ART
KISTEREM
17.30 - 18.30
Veres Zsuzsi
18.00 - 19.00
GERINCGIMNASZTIKA
KISTEREM
18.30 - 19.30
Elek Nóra
FIT FIGHT ( BOX AEROBIK )
KISTEREM
19.30 - 20.30
Kalamár Eszter
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
19.00 - 20.00
FIT FIGHT ( BOX AEROBIK )
KISTEREM
19.30 - 20.30
Kalamár Eszter
20.00 - 21.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
HOT IRON
KISTEREM
07.00 - 08.00
Benes Zita

KEDD

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
GERINC + PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Koleszár Viki
18.00 - 19.00

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Vas Viktor
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Fehér Viktória
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Fehér Viktória
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Sebestyén Krisztián
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
12.00 - 13.00
Gyimesi Gergő
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
12.00 - 13.00
Lokár Márk

HÉTFŐ

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

SZOMBAT

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
CSOPORTOS KEZDŐ TRX
KISTEREM
12.00 - 13.00
Roboz Péter
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Koleszár Viki
PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Koleszár Viki
18.00 - 19.00

HÉTFŐ

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
18.00 - 19.00
CSOPORTOS HALADÓ TRX
KISTEREM
18.15 - 19.30
Vas Viktor
19.00 - 20.00

HÉTFŐ

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
16.00 - 17.00
HATHA JÓGA
KISTEREM
16.00 - 17.30
Kósa Judit
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
HATHA JÓGA
KISTEREM
19.30 - 21.00
Kósa Judit
HATHA JÓGA
KISTEREM
19.30 - 21.00
Kósa Judit
20.00 - 21.00

HÉTFŐ

SZERDA

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
18.00 - 19.00
ERŐSÍTÉS
KISTEREM
18.15 - 19.15
Fazekas Éva
19.00 - 20.00

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
18.00 - 19.00
GERINCGIMNASZTIKA
KISTEREM
18.30 - 19.30
Elek Nóra
19.00 - 20.00

KEDD

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
08.00 - 09.00
BODY ART
KISTEREM
08.00 - 09.00
Horpácsi Berni
09.00 - 10.00
BODY ART
KISTEREM
09.00 - 10.00
Horpácsi Berni
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
BODY ART
KISTEREM
12.15 - 13.15
Horpácsi Berni
BODY ART
KISTEREM
12.15 - 13.15
Horpácsi Berni
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
BODY ART
KISTEREM
17.30 - 18.30
Veres Zsuzsi
18.00 - 19.00

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
KARDIO INTERVALL TRAINING
KISTEREM
12.00 - 13.00
Kiszely Csenge
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
ALAKFORMÁLÁS
KISTEREM
17.30 - 18.30
Bíró Anita
18.00 - 19.00

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
SPINRACING
SPINNING TEREM
07.15 - 08.15
Horváth Ildi
SPINRACING
SPINNING TEREM
07.15 - 08.15
Horváth Ildi
SPINRACING
SPINNING TEREM
07.15 - 08.15
Horváth Ildi
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
12.00 - 13.00
Árva Nikolett
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
12.00 - 13.00
Árva Nikolett
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
12.00 - 13.00
Árva Nikolett
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
12.00 - 13.00
Árva Nikolett
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
12.00 - 13.00
Árva Nikolett
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
17.30 - 18.30
Perjés András

SPINNING TEREM
18.30 - 19.30
Perjés András
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
17.30 - 18.30
Lokár Márk

SPINNING TEREM
18.30 - 19.30
Lokár Márk
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
17.30 - 18.30
Perjés András
VIDEO CYCLING
SPINNING TEREM
17.30 - 18.30
Perjés András

SPINNING TEREM
18.30 - 19.30
Perjés András
18.00 - 19.00
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
18.00 - 19.00
Kovács Eszter
19.00 - 20.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
SPINRACING
SPINNING TEREM
07.15 - 08.15
Horváth Ildi
SPINRACING
SPINNING TEREM
07.15 - 08.15
Horváth Ildi
SPINRACING
SPINNING TEREM
07.15 - 08.15
Horváth Ildi
08.00 - 09.00

HÉTFŐ

SZERDA

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
12.00 - 13.00
Árva Nikolett
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
12.00 - 13.00
Árva Nikolett
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
12.00 - 13.00
Árva Nikolett
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
12.00 - 13.00
Árva Nikolett
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
12.00 - 13.00
Árva Nikolett
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
17.30 - 18.30
Perjés András

SPINNING TEREM
18.30 - 19.30
Perjés András
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
17.30 - 18.30
Lokár Márk

SPINNING TEREM
18.30 - 19.30
Lokár Márk
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
17.30 - 18.30
Perjés András
18.00 - 19.00
INDOOR CYCLING
SPINNING TEREM
18.00 - 19.00
Kovács Eszter
19.00 - 20.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
VIDEO CYCLING
SPINNING TEREM
17.30 - 18.30
Perjés András

SPINNING TEREM
18.30 - 19.30
Perjés András
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

CSÜTÖRTÖK

  • Légy online közösségük tagja!

    Ha naprakész információkat szeretnék kapni létesítményünk aktualitásairól csatlakozz Facebook oldalunkhoz.

  • FACEBOOK OLDALUNK