• Óratípusok

    Kíváncsi vagy, hogy milyen óratípusokat látogathatsz termeinkben? Az alábbi fülre kattintva több információt kaphatsz óráinkról.
    ÓRATÍPUSOK
  • Órarend

    Hangold össze a testmozgást és a munkát! Az edzések órarendje segítségedre lesz ebben. Három terem edzéskínálata közül válogathatsz.
    MEGTEKINTÉS
  • Nyitva tartás

    • Hétfő - Péntek
      06:00 - 22:00
    • Szombat
      08:00 - 21:00
    • Vasárnap
      08:00 - 21:00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Farkas Bálint
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.15 - 08.15
Molnár Károly
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Farkas Bálint
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.15 - 08.15
Molnár Károly
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Farkas Bálint
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
CSOPORTOS TRX
NAGYTEREM
09.00 - 10.00
Stéger Máté
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
CARDIO FIGHT ( BOX AEROBIK )
NAGYTEREM
11.00 - 12.00
Kalamár Eszter
12.00 - 13.00
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Gyimesi Gergő
TABATA
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Simon Sharon
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Farkas Bálint
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
12.15 - 13.15
Varga Dávid
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
TOTAL BODY TRAINING
NAGYTEREM
16.00 - 17.00
Kovács Eszter
17.00 - 18.00
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Balogh Renáta
BODY ART
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Steiner Gabriella
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
19.15 - 20.15
Országh Lilla
ZSÍRÉGETŐ
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Csukovics Ancsa
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Horváth Vivien
TABATA
NAGYTEREM
19.45 - 20.45
Simon Sharon
Body Pump
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Steiner Gabriella
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Roboz Péter
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
19.15 - 20.45
Molnár Károly
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Steiner Gabriella
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Gyimesi Gergő
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
19.45 - 20.45
Varga Dávid
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
17.00 - 18.00
Varga Dávid
18.00 - 19.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.30
Roboz Péter
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
18.00 - 19.00
Stéger Máté
19.00 - 20.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
19.00 - 20.30
Molnár Károly
20.00 - 21.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
Body Pump
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Steiner Gabriella
18.00 - 19.00

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
11.00 - 12.00
CARDIO FIGHT ( BOX AEROBIK )
NAGYTEREM
11.00 - 12.00
Kalamár Eszter
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
09.00 - 10.00
CSOPORTOS TRX
NAGYTEREM
09.00 - 10.00
Stéger Máté

VASÁRNAP

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Farkas Bálint
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.15 - 08.15
Molnár Károly
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Farkas Bálint
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.15 - 08.15
Molnár Károly
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
07.00 - 08.00
Farkas Bálint
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Farkas Bálint
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Horváth Vivien
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Gyimesi Gergő
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
18.15 - 19.30
Roboz Péter
19.00 - 20.00
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
19.15 - 20.45
Molnár Károly
CROSS TRAINING
NAGYTEREM
19.00 - 20.30
Molnár Károly
20.00 - 21.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Gyimesi Gergő
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Balogh Renáta
18.00 - 19.00
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Roboz Péter
TRX + FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
18.00 - 19.00
Stéger Máté
19.00 - 20.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
12.15 - 13.15
Varga Dávid
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
17.00 - 18.00
Varga Dávid
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
FUNKCIONÁLIS TRÉNING
NAGYTEREM
19.45 - 20.45
Varga Dávid
20.00 - 21.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
18.00 - 19.00
BODY ART
NAGYTEREM
18.15 - 19.15
Steiner Gabriella
19.00 - 20.00

HÉTFŐ

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
16.00 - 17.00
TOTAL BODY TRAINING
NAGYTEREM
16.00 - 17.00
Kovács Eszter
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Steiner Gabriella
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
ALAKFORMÁLÁS
NAGYTEREM
19.15 - 20.15
Országh Lilla
20.00 - 21.00

HÉTFŐ

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
ZSÍRÉGETŐ
NAGYTEREM
17.15 - 18.15
Csukovics Ancsa
18.00 - 19.00

KEDD

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
TABATA
NAGYTEREM
12.00 - 13.00
Simon Sharon
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
TABATA
NAGYTEREM
19.45 - 20.45
Simon Sharon
20.00 - 21.00

KEDD

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
HOT IRON
KISTEREM
07.00 - 08.00
Lehoczki Enikő
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Sebestyén Krisztián
HOT IRON
KISTEREM
07.00 - 08.00
Lehoczki Enikő
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
11.00 - 12.00
Kovács Barbara
12.00 - 13.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
12.00 - 13.00
Horváth Vivien
BODY ART
KISTEREM
12.15 - 13.15
Olaj Petra
BODY ART
KISTEREM
12.15 - 13.15
Olaj Petra
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Varga Zsuzsa
CSOPORTOS HALADÓ TRX
KISTEREM
18.30 - 19.30
Gyimesi Gergő
CARDIO FIGHT ( BOX AEROBIK )
KISTEREM
17.15 - 18.15
Kalamár Eszter
GERINCGIMNASZTIKA
KISTEREM
18.30 - 19.30
Solymár Kinga
PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Varga Zsuzsa
BODY ART
KISTEREM
18.15 - 19.15
Steiner Gabriella
HATHA JÓGA
KISTEREM
19.30 - 21.00
Kósa Judit
CARDIO FIGHT ( BOX AEROBIK )
KISTEREM
17.30 - 18.30
Kalamár Eszter
ALAKFORMÁLÁS
KISTEREM
17.00 - 18.00
Csukovics Ancsa
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
GERINCGIMNASZTIKA
KISTEREM
19.00 - 20.00
Országh Lilla
20.00 - 21.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
CARDIO FIGHT ( BOX AEROBIK )
KISTEREM
17.15 - 18.15
Kalamár Eszter
CARDIO FIGHT ( BOX AEROBIK )
KISTEREM
17.30 - 18.30
Kalamár Eszter
18.00 - 19.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
HOT IRON
KISTEREM
07.00 - 08.00
Lehoczki Enikő
HOT IRON
KISTEREM
07.00 - 08.00
Lehoczki Enikő

KEDD

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07.00 - 08.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
07.00 - 08.00
Sebestyén Krisztián
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
11.00 - 12.00
Kovács Barbara
12.00 - 13.00
CSOPORTOS TRX
KISTEREM
12.00 - 13.00
Horváth Vivien

HÉTFŐ

SZERDA

SZOMBAT

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Varga Zsuzsa
PILATES
KISTEREM
17.15 - 18.15
Varga Zsuzsa
18.00 - 19.00

HÉTFŐ

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
18.00 - 19.00
CSOPORTOS HALADÓ TRX
KISTEREM
18.30 - 19.30
Gyimesi Gergő
19.00 - 20.00
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
19.00 - 20.00
HATHA JÓGA
KISTEREM
19.30 - 21.00
Kósa Judit
20.00 - 21.00

SZERDA

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
18.00 - 19.00
GERINCGIMNASZTIKA
KISTEREM
18.30 - 19.30
Solymár Kinga
19.00 - 20.00
GERINCGIMNASZTIKA
KISTEREM
19.00 - 20.00
Országh Lilla

KEDD

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12.00 - 13.00
BODY ART
KISTEREM
12.15 - 13.15
Olaj Petra
BODY ART
KISTEREM
12.15 - 13.15
Olaj Petra
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
BODY ART
KISTEREM
18.15 - 19.15
Steiner Gabriella
19.00 - 20.00

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
17.00 - 18.00
ALAKFORMÁLÁS
KISTEREM
17.00 - 18.00
Csukovics Ancsa

PÉNTEK

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
  • Légy online közösségük tagja!

    Ha naprakész információkat szeretnék kapni létesítményünk aktualitásairól csatlakozz Facebook oldalunkhoz.

  • FACEBOOK OLDALUNK